Pracownik biurowo-magazynowy
  • Kowale
pomorskie, Kowale, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu zbrojeniowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika biurowo-magazynowego. Osoba na tym stanowisku będzie wspierać obieg dokumentów oraz materiałów w centrum logistyczno-magazynowym w Kowalach, koło Gdańska.

Oczekujemy

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wysoko rozwinięta umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność czytania dokumentów magazynowych w języku angielskim.
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Pracę tymczasową w oparciu u mowę o pracę, z potencjałem na długofalowy angaż.
  • Stacjonarny charakter pracy – brak możliwości pracy zdalnej lub hybrydowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – widełki omawiamy podczas pierwszej rozmowy telefonicznej.

Zadania

  • Realizacja przyjęć do magazynu oraz prowadzenie stosownej dokumentacji magazynowej.
  • Wsparcie przy rozładunku i załadunku towarów.
  • Weryfikacja dostaw pod względem ilościowym i jakościowym.
  • Obsługa bieżącej korespondencji oraz zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji oraz dokumentacji magazynowej w organizacji.
  • Prowadzenie informatycznej ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej.

  • Praca pomorskie
  • Pracownik biurowy Drawsko Pomorskie
  • Pracownik biurowy Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik biurowy Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik biurowy Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik biurowy pomorskie
  • Pracownik biurowy kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny Drawsko Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Mikołajki Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521