Pracownik biurowo-administracyjny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
WSM Rakowiec
29. 8. 2024

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec" ul. Pruszkowska 4d ,
02-118 Warszawa zatrudni do Domu Kultury „Rakowiec"
Pracownika biurowo-administracyjnego
Opis stanowiska
• realizacja zadań z zakresu bieżącej działalności Domu Kultury,
• planowanie i przygotowywanie programu kulturalno-oświatowego Domu Kultury,
• przygotowywanie i koordynowanie harmonogramu zajęć i imprez,
• organizacja, przygotowywanie i udział w imprezach kulturalnych i innych wydarzeniach organizowanych przez Dom Kultury,
• udzielanie informacji dotyczących bieżącej działalności Domu Kultury,
• prowadzenie działań w zakresie reklamy i promocji działalności Domu Kultury,
• odpowiedzialność za bezpieczeństwo budynku i powierzone mienie,
• możliwość prowadzenia własnych projektów kulturalnych,
• inne prace zlecone w zakresie prac administracyjnych oraz wynikających z bieżącej działalności Domu Kultury.
Wymagania
• wykształcenie minimum średnie,
• niekaralność,
• dyspozycyjność,
• samodzielność, kreatywność i komunikatywność,
• dobra organizacja pracy własnej oraz skuteczna realizacja przydzielonych zadań,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenie kierunkowe,
• biegła obsługa komputera,
• obsługa kasy fiskalnej będzie dodatkowym atutem,
Oferujemy
• umowę o pracę,
Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku
• równoważny system czasu pracy
• praca również w godzinach popołudniowych i wieczornych oraz okazjonalnie w soboty lub niedziele.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WSM „Rakowiec" na potrzeby rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".
W oparciu o przepis art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:
a) administratorem danych osobowych jest Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec" z siedzibą w Warszawie, przy ul. Pruszkowskiej 4d, nr tel.(22) 8227215 email @
b) dane kontaktowe do inspektora ochrony danych w Spółdzielni to: nr tel. 22 8227215 w 104, email: @
c) dane przetwarzane są w celu niezbędnym dla realizowania procesów rekrutacyjnych, na podstawie prawnej art. 6 ust. 1 c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
d) dane osobowe kandydatów nie będą ujawniane innym odbiorcom;
e) dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji na dane stanowisko;
f) każdy ma prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych;
g) każdy ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
h) podane dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544