Pracownik biurowo-administracyjny
  • Przytyk
Przytyk, Przytyk, Mazowieckie, Polska
Łukasz
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
-Koordynowanie działu transportowego w firmie- nadzór nad systemem Etoll, rozliczanie czasu pracy kierowców, kontrola polis i przeglądów floty.
-Obsługa klienta i zarządzanie sprawami biurowymi.
-Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji w firmie.
-Monitoring stanów magazynowych.
-Nadzór nad dokumentacją i terminowością zadań.
-Przygotowywanie dokumentów dla klientów.
-Komunikacja telefoniczna i mailowa z klientami i instytucjami.
-Wystawianie dokumentów księgowych w programie Corax i monitorowanie płatności.
Wymagania:
-Umiejętność organizacji pracy i zarządzania wieloma zadaniami.
-Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.
-Skrupulatność i odpowiedzialność.
-Dobre umiejętności interpersonalne.
-Doświadczenie w pracy biurowej.
-Umiejętność pracy w zespole.
-Umiejętność logicznego myślenia.
-Minimum średnie wykształcenie.
Oferujemy:
-Stabilny system wynagrodzeń.
-Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
-Niezbędne narzędzia pracy.
-Umowę o pracę.
-Możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia grupowego.
CV proszę składać za pośrednictwem portalu.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Praca Przytyk
  • Pracownik biurowy Przytyk
  • Pracownik fizyczny Przytyk
  • Pracownik produkcji Przytyk
  • Przytyk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289