Pracownik biurowo – kadrowy
  • Gostynin
Gostynin, Gostynin, Mazowieckie, Polska
Moderntech
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Pracownik biurowo – kadrowy Obowiązki:
• kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
• rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy (listy obecności, urlopy, zwolnienia)
• naliczanie wynagrodzeń, świadczeń, sporządzanie list płac
• przygotowywanie rozliczeń i zestawień do ZUS, US, GUS, PPK, PFRON
• obsługa kadrowa pracowników
• sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadr i płac
• bieżące monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach prawa
• praca na systemach InsERT Gratyfikant nexo, Płatnik
• pilnowanie terminów ubezpieczeń i przeglądów floty firmy.
• sporadyczne rozliczanie czasu pracy kierowcy
• sporządzanie plików do programu INTRASTAT. Nasze wymagania:
• mile widziana znajomość obsługi programów InsERT Gratyfikant nexo, Płatnik
• mile widziana praktyczna znajomość przepisów prawa i ubezpieczeń społecznych
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• skrupulatność, dobra organizacja pracy
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pracę stacjonarną w stałych godzinach 7.00-15.00. lub 08.00-16.00
CV prosimy składać na adres e-mail.

  • Praca Gostynin
  • Pracownik biurowy Gostynin
  • Pracownik fizyczny Gostynin
  • Pracownik produkcji Gostynin
  • Gostynin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563