Pracownik biura obsługi klienta (STAŻ)
  • Jaworzno
Jaworzno, Jaworzno, śląskie, Polska
Łętowski Consulting Szkolenia Doradztwo Rozwój Mateusz Łętowski
6. 6. 2024

Łętowski Consulting Szkolenia, Doradztwo, Rozwój Mateusz Łętowski to firma, która specjalizuje się w kompleksowej organizacji szkoleń oraz realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Nasza działalność koncentruje się na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych oraz oferowaniu wsparcia biznesowego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompleksowa obsługa klienta (osobista, telefoniczna, mailowa);
  • Udzielanie klientom informacji o usługach oferowanych przez firmę;
  • Logistyczna organizacja eventów i wydarzeń organizowanych przez firmę;
  • Kontakt z klientami w zakresie przypomnienia o nadchodzących wydarzeniach, potwierdzenia udziału, potwierdzenia otrzymania informacji drogą mailową;
  • Obsługa usług pocztowych/kurierskich;
  • Prowadzenie kalendarza firmowego;
  • Koordynacja floty firmowej.

WYMAGANIA:

  • Nastawienie na efektywne i skuteczne realizowanie zadań;
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji (w tym skrupulatność i spostrzegawczość);
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Posiadanie statusu osoby bezrobotnej zarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy lub gotowość do rejestracji jako osoba bezrobotna;
  • Dobra znajomość obsługi pakietów biurowych (w szczególności: Word, Excel, Outlook);
  • Samodzielność w działaniu, poczucie odpowiedzialności za przydzielone zadania oraz umiejętność ustalania priorytetów w pracy;
  • Umiejętności interpersonalne: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność rozwiązywania sytuacji problemowych;

OFEROWANE WARUNKI:

  • Staż w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, cieszącej się renomą i zaufaniem klientów;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po zakończeniu stażu;
  • Możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach i kursach);
  • Narzędzia do pracy: laptop i telefon służbowy;
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu;

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wyłącznie w języku polskim;
  • Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami / kandydatkami.

  • Praca Jaworzno
  • Specjalista ds. obsługi klienta Jaworzno
  • Tajemniczy klient Jaworzno
  • Obsługa hotelowa Jaworzno
  • Obsługa gastronomii Jaworzno
  • Pracownik ochrony Jaworzno
  • Pracownik produkcji Jaworzno
  • Pracownik socjalny Jaworzno
  • Pracownik fizyczny Jaworzno
  • Pracownik biurowy Jaworzno
  • Pracownik kolei Jaworzno
  • Jaworzno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851