Pracownik Biura Obsługi Klienta
  • Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, Pomorskie, Polska
Pomorskie Centrum Mięsne
27. 9. 2024

Pomorskie Centrum Mięsne K&K to jedna z największych hurtowni mięsa, drobiu i wędlin działająca na Pomorzu.
Aktualnie nasza firma poszukuje osób do działu handlowego na stanowisko pracownik biura obsługi klienta.
Oferujemy
* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
* Stabilną pracę w wymiarze pełnego etatu
* Możliwość nabycia oraz zwiększenia doświadczenia
* niezbędne narzędzia pracy
* Pakiet medyczny
* Dodatkowe, nieobowiązkowe ubezpieczenie grupowe
Wymagania
* Komunikatywność
* Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałość i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
* Doświadczenie w branży mięsno wędliniarskiej mile widziane (ale nie obowiązkowe )
* Otwartość na nowe wyzwania
* Uczciwość
* Mile widziana książeczka sanepidowska
* Znajomość obsługi komputera
Obowiązki
* Obsługa telefoniczna klienta
* Prowadzenie aktywnej sprzedaży
* Zdobywanie nowych klientów
* Wsparcie działu handlowego w bieżących sprawach
* Prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego
* Realizowanie założonych planów handlowych
* Praca 2- zmianowa (6-14; 13:30 - 21:30)
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami
Klikając w przycisk aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez firmę Pomorskie centrum mięsne K&K , Pana/Pani danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko podane w ogłoszeniu

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Pracownik produkcji Pruszcz Gdański
  • Pracownik fizyczny Pruszcz Gdański
  • Pracownik biurowy Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210