Pracownik Bistro | Październik | Od zaraz
  • Raszyn
Raszyn, Raszyn, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w gastronomii? Dołącz do zespołu jako Pracownik Bistro w Jankach k. Warszawy! Wystarczy książeczka sanepidowska i komunikatywny polski - a reszta to formalność!

Czym się zajmiesz?

  • Przygotowywaniem i serwowaniem pysznych przekąsek dla naszych gości!

Wymagania

  • Książeczka SANEPID

Co oferujemy?

  • Umowa zlecenie na okres 01.10 - 31.10.
  • Stawka 28,10 zł brutto/h = dla studenta NETTO!
  • Elastyczne godziny pracy:

od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:15 lub 12:00 - 22:00

w same soboty w godzinach 8:00 - 16:15 lub 12:00 - 22:15

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Praca Raszyn
  • Pracownik produkcji Raszyn
  • Pracownik fizyczny Raszyn
  • Pracownik biurowy Raszyn
  • Raszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836