Pracownik bezpośredniej i telefonicznej obsługi pacjenta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Warszawski Szpital Południowy sp. z o.o.
11. 4. 2024

Warszawski Szpital Południowy sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Dodano
08.04.2024
Numer referencyjny
5031_3087

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna i bezpośrednia obsługa pacjenta w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym ;
  • rejestrowanie wizyt i badań;
  • dbanie o pozytywne relacje z pacjentami;
  • obsługa systemów Medicus i Medidesk;
  • weryfikacja ubezpieczenia pacjenta w systemie eWUŚ;
  • udzielanie informacji na temat zakresu świadczeń medycznych;
  • współpraca z personelem medycznym

Wymagania:

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • przyjazne usposobienie;
  • preferowane są osoby z doświadczeniem;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy zlecenie;
  • praca zmianowa - zmiana dzienna od 7:00 do 19:00 (czasami w grafiku mogą być zmiany w dniach weekendowych)
  • pracę w nowej, dynamicznie rozwijającej się placówce;
  • możliwość wykupienia dobrowolnego ubezpieczenia na życie;
  • możliwość wykupienia karty MS na atrakcyjnych warunkach;
  • możliwość wykupienia prywatnej opieki medycznej;
  • możliwość korzystania z parkingu w budynku szpitala w atrakcyjnej cenie.

Warszawski Szpital Południowy to nowoczesna, przyjazna i funkcjonalna placówka lecznicza zaliczana

do jednych z najnowocześniejszych w Polsce. Zastosowane tu rozwiązania i technologie wyróżniają

się wysokimi standardami medycznymi i gwarantują pacjentom najwyższe bezpieczeństwo

świadczeń medycznych i komfort pobytu oraz obsługi. Szpital Południowy został w całości zinformatyzowany,

a racjonalizowanie kosztów gwarantuje właściwe wykorzystanie środków publicznych.

  • Praca Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315