Pracownik bez doświadczenia / wyjazdy dla grup, par, znajomy
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
FlexiPersonal
5. 9. 2024

FlexiPersonal Sp. z o o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 31986.
Obecnie, dla naszych zagranicznych klientów, poszukujemy pomocników ze znajomością j.niemieckiego w różnych lokalizacjach na terenie Niemiec.
Nasi klienci są jednymi z największych Firm w Niemczech, którzy działają w różnych branżach takich jak: produkcje, magazyny, Hotel itd.
Szczegóły:
Rozpoczęcie pracy: termin wyjazdu do ustalenia
Czas trwania projektu: długoterminowe zatrudnienie
Lokalizacja: różne lokalizacje, Niemcy
Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie: stawki od 13,50 do 17 euro brutto/h Darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażone z WiFi Dodatek za wyjazd własnym autem - do 133 euro brutto/mies Gwarancję minimalnej liczby godzin w umowie Płatne dni urlopowe Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie Możliwość wyjazdu dla par, grup lub znajomych Gwarancję wypłaty na czas Opiekę polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia Wsparcie na każdym etapie rekrutacji oraz pomoc w organizacji wyjazdu
Twój zakres obowiązków: Czynności pomocnicze na produkcjach, magazynach Proste prace do przyuczenia
Wymagania: Mile widziane własne auto na wyjazd Znajomość języka niemieckiego min A2 / dla par jedna osoba na parę
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

  • Praca Rzeszów
  • Pracownik fizyczny Rzeszów
  • Pracownik kolei Rzeszów
  • Pracownik umysłowy Rzeszów
  • Pracownik ochrony Rzeszów
  • Pracownik socjalny Rzeszów
  • Pracownik biurowy Rzeszów
  • Pracownik produkcji Rzeszów
  • Pracownik na wysokościach Rzeszów
  • Pracownik instytucji kultury Rzeszów
  • Pracownik administracyjno - biurowy Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536