Pracownik baru - dostawca potraw
  • Węgrów
Węgrów, Węgrów, Mazowieckie, Polska
PHU Topaz Sp. z o.o.
27. 8. 2024

Bar Top Drive w Węgrowie - ul. Żeromskiego 21, poszukuje pracowników na stanowisko - PRACOWNIK BARU - DOSTAWCA POTRAW

Twoje zadania:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy
  • budowanie i umacnianie relacji z Klientami
  • obsługa kasy fiskalnej
  • dostarczanie potraw do klientów

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • wysoka kultura osobista
  • aktualne badania do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość miasta - Węgrów

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę zlecenie (z możliwością przejścia na umowę o pracę) i wynagrodzenie zawsze na czas
  • możliwość rozwoju i pracę w bardzo dobrej atmosferze, w młodym zespole

  • Praca Węgrów
  • Dostawca Węgrów
  • Pracownik biurowy Węgrów
  • Pracownik fizyczny Węgrów
  • Pracownik produkcji Węgrów
  • Węgrów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544