Pracownik Back Office
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Moretto East Europe
8. 6. 2024

Moretto Sp.A. zdobyło czołową pozycję wśród liderów rynku w zakresie produkcji zautomatyzowanych systemów dla przetwórstwa tworzyw sztucznych. Grupa ma bezpośrednią obecność w ponad 70 krajach i dysponuje 8 oddziałami, oferując szereg wysoce spersonalizowanych rozwiązań dla coraz bardziej rozwijającego się rynku. Innowacja i dbałość o wymagania klientów są głównymi kryteriami, które napędzają i motywują zespół złożony z ponad 450 pracowników, którzy zjednoczeni są we wspieraniu i wykorzystywaniu technologii mocno ukierunkowanej na przyszłość. Firma Moretto East Europe z siedzibą w Częstochowie ul. Strefowa 8, zatrudni osobę na stanowisku:
Obowiązki:
- kontakt telefoniczny, mailowy z włoskim pracodawcą – działem back office, technicznym oraz administracyjnym
- kontakt z handlowcami, technikami oraz ich wsparcie podczas nieobecności w biurze
- przygotowywanie ofert handlowych i zamówień dla klientów (dokumenty sprzedaży/zakupu, urządzenia, części zamienne, wizyty serwisowe), w języku polskim i angielskim
- składanie zamówień
- przygotowywanie dokumentów: spedycyjnych, gwarancje, naprawy, raporty
- organizacja spedytorów/kurierów
- dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy
- monitorowanie płatności (pro-formy)
- koordynowanie obiegiem dokumentacji i informacji w firmie
Wymagania:
- znajomość j. włoskiego lub angielskiego w stopniu dobrym
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
- dokładność i rzetelność
- bardzo dobre zdolności organizacyjne
- doświadczenie w pracy biurowo-administracyjnej
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
- wdrożenie stanowiskowe
- ciekawa praca w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku
- odpowiedzialne stanowisko i przyjazną atmosferę
Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.

  • Praca Częstochowa
  • Pracownik fizyczny Częstochowa
  • Pracownik ochrony Częstochowa
  • Pracownik produkcji Częstochowa
  • Pracownik socjalny Częstochowa
  • Pracownik biurowy Częstochowa
  • Pracownik kolei Częstochowa
  • Pracownik umysłowy Częstochowa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Częstochowa
  • Pracownik utrzymania ruchu Częstochowa
  • Pracownik ds. administracji Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851