Pracownik back office – obsługa portali sprzedażowych
  • Wsola
mazowieckie, Wsola, mazowieckie, Polska
KRATKI.PL MAREK BAL
6. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługę portali sprzedażowych,
  • Odpowiadanie na zapytania klientów drogą mailową,
  • Monitorowanie terminowości wysyłek i nadzorowanie procesu zamówień,
  • Obsługa programu sprzedażowego,
  • Dbanie o sprawny przebieg zamówień oraz odpowiadanie na pytania klientów.

Nasze wymagania

  • Preferowany status studenta,
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (preferowany poziom komunikatywny),
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania wieloma zadaniami,
  • Podstawowa znajomość obsługi portali sprzedażowych,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta online.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – najniższa krajowa na początek,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Przyjazną atmosferę w zespole.

Jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu?

Nie czekaj, aplikuj już dziś i rozpocznij swoją profesjonalną przygodę w dynamicznym środowisku, gdzie każdy dzień przynosi nowe wyzwania i satysfakcję!

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190