Pracownik Archiwum
  • Sokołów
mazowieckie, Sokołów, mazowieckie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • umiejętność obsługi komputera,
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
  • chęci do pracy oraz zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie - poszukujemy pracowników na dłużej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • pracę w systemie jednozmianowym 8 godzin dziennie (6-14, 7-15 lub 8-16, w zależności od preferencji),
  • stawkę podstawową (27,70zł brutto) + premie,
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego PZU.

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075