PRACOWNIK AMINISTRACYJNO-BIUROWY
  • Nowiny
świętokrzyskie, ZGÓRSKO 3, 26-052 Nowiny, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie
APR SYSTEM Piotr Such
7. 3. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

wg potrzeb

Inne wymagania
Opis stanowiska:Obsługa forum zrzeszającego motocyklistów - zapewnienie sprawnego funkcjonowania forum, w tym monitorowanie działań użytkowników, utrzymanie i aktualizacja informacji.Wsparcie techniczne użytkowników forum: Udzielanie pomocy użytkownikom forum w zakresie rozwiązywania problemów, pytań i zgłaszanych błędów/ przekazywanie błędów do działu technicznego.
Obsługa portali społecznościowych zrzeszającej motocyklistów. Prowadzenie działań marketingowych związanych z aplikacją związaną z turystyką off-road i adv.Przygotowywanie treści i grafik na portale społecznościowe.Opracowanie materiałów reklamowych.
Współpraca w zespole programistycznym: Aktywne uczestnictwo w zespole programistycznym, współpraca przy tworzeniu, testowaniu i wdrażaniu nowych funkcjonalności forum i produktów.Wymagania;znajomość branży motocyklowej turystycznej/doświadczenie w prowadzeniu blogów czy grup społecznościowych będzie dodatkowym atutem,znajomość facebook, wordpress, kreatywność, analityczne myślenie, wysoka komunikatywność.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

  • Praca świętokrzyskie
  • Pracownik biurowy świętokrzyskie
  • Pracownik produkcji świętokrzyskie
  • Pracownik fizyczny świętokrzyskie
  • świętokrzyskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190