Pracownik administracyjny z j . niemieckim
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Synerte Sp.z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Synerte Sp. z o.o. zatrudni:
Pracownika administracyjnego z j. niemieckim
Biuro w centrum Rzeszowa
Naszą firmę wyróżnia doświadczenie. Od wielu lat działamy na polskim i zagranicznym rynku oraz z sukcesem wykonujemy zlecenia dla Klientów z wielu branż, a przede wszystkim z branży Automotive. Naszymi partnerami są Volvo, Porsche, Audi, Peugeot, Ferrari oraz wiele innych.
Jako firma stawiamy przede wszystkim na rozwój zawodowy naszych pracowników.
Poszukujemy ambitnej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Pracownika administracyjnego z językiem niemieckim. Dołącz do naszego zespołu i wspieraj nas w codziennych zadaniach administracyjnych, w tym w kontakcie z naszymi klientami i partnerami z krajów niemieckojęzycznych.
Obowiązki:
• Wsparcie zespołu w działaniach administracyjnych,
• Bezpośredni kontakt z niemieckojęzycznymi partnerami oraz z podmiotami zagranicznymi uczestniczącymi w realizacji projektów,
• Wsparcie w zadaniach związanych z komunikacją wewnętrzną (tłumaczenia e-maili/dokumentów z j. niemieckiego na j. polski i odwrotnie)
• Terminowa realizacja zleconych zadań,
• Przygotowywanie raportów, zestawień na potrzeby Przełożonych,
• Współpraca i płynna komunikacja z pozostałymi działami firmy.
Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację – min. B2,
• Wykształcenie wyższe: preferowane kierunki: Filologia germańska, Lingwistyka stosowana, Administracja (absolwenci, bądź studenci),
• Dobra znajomość pakietu MS Office,
• Doskonała organizacji pracy, samodzielność,
• Dokładność i rzetelność,
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
• Stabilność: jeśli szukasz długofalowej współpracy i pewności zatrudnienia – oferujemy umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Atrakcyjne wynagrodzenie: doceniamy Twoje kompetencje, doświadczenie oraz Twój wkład włożony w pracę – indywidualnie ustalamy wysokość pensji,
• Rozwój: chciałbyś rozwinąć swoją wiedzę oraz potencjał – z nami masz taką możliwość – stawiamy na rozwój naszych pracowników;
• Przyjazne środowisko: wiemy, że praca jest ważnym elementem w życiu każdego człowieka, przebywamy w niej większą część dnia. Pracując u nas spędzisz ją w atmosferze wzajemnej współpracy, pomocy i szacunku.
• Dogodna lokalizacja: chcesz sprawnie docierać do pracy – nasze biuro mieści się w centrum Rzeszowa,
• Stałe godziny pracy: zależy Ci na pracy w systemie jednozmianowym – oferujemy pracę od pon. do pt. od 08:00 – 16:00,
• Niezliczoną ilość pysznej kawy.
Jeśli powyżej wymienione umiejętności cechują właśnie Ciebie, prześlij swoje CV za pomocą portalu – a my skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Rzeszów
  • Pracownik administracyjno - biurowy Rzeszów
  • Pracownik produkcji Rzeszów
  • Pracownik ochrony Rzeszów
  • Pracownik kolei Rzeszów
  • Pracownik umysłowy Rzeszów
  • Pracownik biurowy Rzeszów
  • Pracownik socjalny Rzeszów
  • Pracownik fizyczny Rzeszów
  • Pracownik na wysokościach Rzeszów
  • Pracownik instytucji kultury Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690