Pracownik administracyjny w pensjonacie SPA Kazimierz Dolny
  • Kazimierz Dolny
Kazimierz Dolny, Kazimierz Dolny, Lubelskie, Polska
Balia Spa&Wellness
8. 6. 2024

Prowadzimy rekrutację na stanowisko Pracownik administracyjny w pensjonacie SPA
Praca bez zmiany nocnej
Zadania
Obsługa klienta- recepcja (zameldowanie, rozliczanie)
Zarządzanie dostawami
Prowadzenie kalendarza rezerwacji, ewidencji pracy, Facebooka
Mile widziane
Wysoka kultura osobista, komunikatywność, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy.
Doświadczenie w branży hotelarskiej
Zainteresowanie fizjoterapią, masażami lub/i kosmetyką.
Znajomość języka angielskiego
Wykształcenie wyższe
Dla osób posiadających umiejętności przeprowadzania zabiegów kosmetycznych i masaży dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne
Oferujemy
Atrakcyjne wynagrodzenie zawszę na czas, premie i dodatki świąteczne.
Praca w sympatycznej atmosferze kameralnego zespołu.
Szanse rozwoju zawodowego
Dla osób bez doświadczenia zawodowego płatny staż z dodatkami.
Więcej informacji @

  • Praca Kazimierz Dolny
  • Pracownik fizyczny Kazimierz Dolny
  • Pracownik biurowy Kazimierz Dolny
  • Pracownik produkcji Kazimierz Dolny
  • Kazimierz Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055