Pracownik administracyjny w dz. księgowości
  • Cieszyn
Cieszyn, Cieszyn, śląskie, Polska
HR SIGMA Sp. z o.o.
3. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

HR SIGMA poszukuje dla swojego Klienta renomowanego Banku w Cieszynie kandydata osoby do działu księgowości.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w stabilnej i cenionej instytucji finansowej ta praca jest dla Ciebie

Udział w rekrutacji jest dla kandydatów całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący. Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio w firmie, dla której poszukujemy pracownika.

Miejsce pracy: Cieszyn

Twoje zadania:

- księgowa obsługa rozliczeń międzybankowych,

- kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań,

- obsługa faktur w ramach gospodarki własnej.

Wymagania:

- znajomość pakietu MS Office (Excel),

- otwartość na poznawanie nowych programów komputerowych

- umiejętność pracy w zespole,

- dobra organizacja pracy, sumienność i odpowiedzialność w wykonywanych obowiązkach,

- praca w systemie zmianowym,

- praca bez kontaktu w klientami,

- komunikatywność,

- dobra organizacja pracy,

- rzetelność i dokładność,

- doświadczenie w pracy w banku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- pracę stacjonarną w Cieszynie,

- równoważny system pracy : pn-pt w przedziale od 7.00 do 20.00

Jeśli jesteś ambitną osobą, posiadającą wymagane doświadczenie, czekamy na Twoje zgłoszenie!

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO:

  • Praca Cieszyn
  • Pracownik biurowy Cieszyn
  • Pracownik produkcji Cieszyn
  • Pracownik fizyczny Cieszyn
  • Cieszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584