Pracownik administracyjny w Biurze Zamówień Publicznych w Pionie Kanclerza
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubuskie, Polska
UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI
7. 6. 2024

ogłasza konkurs

na stanowisko pracownika administracyjnego

w Biurze Zamówień Publicznych w Pionie Kanclerza

(zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo, w wymiarze pełnego etatu)

termin składania ofert: do 30.06.2024 r.

Twój zakres obowiązków:

  1. organizacja, przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań zgodnie z Ustawą PZP i z wyłączeniem przepisów Ustawy (m.in. sporządzanie SWZ wraz z załącznikami, obsługa sekretarska całości procesu związanego z udzielaniem zamówień publicznych zgodnie z Regulaminem Udzielania Zamówień Publicznych w Uniwersytecie Zielonogórskim);
  2. realizowanie innych zadań i procedur objętych zakresem zadań Biura Zamówień Publicznych.

Oferta musi zawierać:

  1. CV (dokument ten musi zawierać informacje, o których mowa w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, tj. imię/imiona i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia),
  2. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
  3. kopie dokumentów potwierdzających przebieg zatrudnienia,
  4. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w liście motywacyjnym i innych załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO,
  5. w przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez Uniwersytet Zielonogórski, proszę o złożenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Uniwersytet Zielonogórski przez okres najbliższych 6 miesięcy.

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Nasze wymagania:

  1. wykształcenie wyższe,
  2. staż pracy na stanowisku biurowym - min. 3 lat,
  3. bardzo dobra znajomość pakietu Office,
  4. duża samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  5. umiejętności analitycznego myślenia,
  6. umiejętność pracy w zespole.

Atutem będzie:

- znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych.

Oferujemy:

  1. umowę o pracę na zastępstwo, w wymiarze pełnego etatu,
  2. terminowe wypłaty wynagrodzenia,
  3. pracę w miłej atmosferze,
  4. wsparcie i wdrożenie na stanowisku pracy,
  5. świadczenia socjalne (m. in. pożyczki na cele mieszkaniowe, świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku letniego)
  6. dodatek stażowy,
  7. 13-tą pensję (w przypadkach dopuszczonych  Regulaminem Wynagradzania),
  8. program ubezpieczeniowy dla pracowników Uniwersytetu Zielonogórskiego.

  • Praca Zielona Góra
  • Pracownicy uczelni w Polsce Zielona Góra
  • Doradca podatkowy w Polsce Zielona Góra
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Zielona Góra
  • Pracownik administracyjno - biurowy Zielona Góra
  • Pracownik ochrony Zielona Góra
  • Pracownik socjalny Zielona Góra
  • Pracownik biurowy Zielona Góra
  • Pracownik produkcji Zielona Góra
  • Pracownik kolei Zielona Góra
  • Pracownik umysłowy Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696