Pracownik administracyjny sekretariatu
  • Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski, łódzkie, Polska
INWEMER System sp. z o.o.
19. 9. 2024

Obowiązki

  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej przyjmowanie, wysyłanie i ewidencjonowanie korespondencji
  • obsługa urządzeń biurowych
  • zapewnianie terminowego obiegu dokumentów
  • prowadzenie kalendarza spotkań i rezerwacji sal konferencyjnych
  • obsługa spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji
  • przyjmowanie oraz obsługa gości Spółki
  • redagowanie pism i innych dokumentów

Wymagania

  • orzeczenie o niepełnosprawności (Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej)
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w tym szczególnie praktyczna znajomość Excel, Word)
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętność tworzenia dokumentów
  • rzetelność i odpowiedzialność
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • nienaganna prezencja

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat, umowa o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i nauki zawodu w dziale księgowości
  • pracę w dużej, rozwijającej się firmie i przyjaznym zespole
  • narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków

  • Posiadamy status zakładu pracy chronionej.

  • Praca Piotrków Trybunalski
  • Pracownik administracyjno - biurowy Piotrków Trybunalski
  • Pracownik socjalny Piotrków Trybunalski
  • Pracownik biurowy Piotrków Trybunalski
  • Pracownik kolei Piotrków Trybunalski
  • Pracownik umysłowy Piotrków Trybunalski
  • Pracownik fizyczny Piotrków Trybunalski
  • Pracownik produkcji Piotrków Trybunalski
  • Pracownik ochrony Piotrków Trybunalski
  • Pracownik utrzymania ruchu Piotrków Trybunalski
  • Pracownik ds. administracji Piotrków Trybunalski
  • Piotrków Trybunalski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045