Pracownik administracyjny
  • Płock
pracownik administracyjny
Płock, Płock, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
22. 8. 2024

Język angielski masz na poziomie co najmniej C1? Swobodnie poruszasz się po pakiecie Office? Dobrze się czujesz w zadaniach administracyjnych? Aplikuj a porozmawiamy o Twojej nowej pracy.

Oczekujemy

  • wykształcenie: średnie/techniczne lub wyższe.,
  • znajomość języka angielskiego B2/C1 ,
  • bardzo dobra znajomość pakiety MsOffice,
  • mile widziana wiedza z zakresu opakowań.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o prace tymczasową na okres 5/6 miesięcy,

  • praca w stałych godzinach biurowych,

  • kartę sportową i prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie,

  • dodatkowe jednorazowe benefity np. tańsze bilety do kina.

Zadania

  • weryfikacja poprawności otrzymanych dokumentów,

  • rejestracja otrzymanych dokumentów w systemie,

  • praca na programie MsOffice,

  • zapewnienie płynnego i sprawnego obiegu korespondencji i dokumentów,

  • bieżące sprawy administracyjne zapewniające prawidłowe funkcjonowanie firmy.

  • Praca Płock
  • Pracownik administracyjno - biurowy Płock
  • Pracownik ochrony Płock
  • Pracownik socjalny Płock
  • Pracownik biurowy Płock
  • Pracownik biurowy Mały Płock
  • Pracownik biurowy płocki
  • Pracownik produkcji Mały Płock
  • Pracownik produkcji Płock
  • Pracownik kolei Płock
  • Pracownik umysłowy Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584