Pracownik administracyjny
  • Pszczyna
Pszczyna, Pszczyna, śląskie, Polska
SQD Alliance
25. 9. 2024

SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) dostarcza usługi oraz rozwiązania w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, ochrony środowiska, zdrowia, rozwiązań informatycznych, wsparcia produkcyjnego oraz jakości dla wielu branż, w tym m.in. produkcyjnej, motoryzacyjnej, spożywczej, budowalnej, energetycznej oraz usługowej. SQD Alliance cieszy się zaufaniem ponad 2000 przedsiębiorstw i instytucji, a liczba przeszkolonych osób każdego roku to kilkanaście tysięcy.Do chwili obecnej zespół SQD Alliance rozwinął się do liczby blisko 150 wyspecjalizowanych pracowników. W relacjach z nimi stawiamy przede wszystkim na współpracę i dialog. Uważamy, że dbając o rozwój pracowników i wzajemny szacunek, inwestujemy w rozwój firmy oraz przyjazną atmosferę, budując tym samym silny, zmotywowany zespół o wysokich kompetencjach zawodowych.

nr ref. PA/NMS/2024

Obowiązki

  • obsługa sekretariatu, recepcji,
  • organizacja badań medycyny pracy oraz konsultacji specjalistycznych,
  • rozliczanie faktur,
  • wsparcie działu księgowości,
  • obsługa poczty,
  • archiwizowanie dokumentów,
  • planowanie spotkań i podróży służbowych - praca stacjonarna,
  • wsparcie w przygotowaniu pism, umów,
  • wsparcie w obsłudze sklepu internetowego,

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku administracyjnym,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • doświadczenie i umiejętność współpracy z klientami,
  • umiejętność organizacji pracy,

Oferujemy

  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • pakiet medyczny,
  • naukę języka obcego,

  • rekrutacja dla spółki partnerskiej NMS Poland,

  • Praca Pszczyna
  • Pracownik fizyczny Pszczyna
  • Pracownik biurowy Pszczyna
  • Pracownik produkcji Pszczyna
  • Pszczyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392