Pracownik Administracyjny
  • Radom
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
Akademia Handlowa Nauk Stostowanych w Radomiu
5. 10. 2024

Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu jest największą i najszybciej rozwijającą się uczelnią niepubliczną w regionie radomskim.

Misją Akademii Handlowej Nauk Stosowanych jest kreowanie wykwalifikowanej kadry zarządzającej dla potrzeb biznesu, administracji i organizacji społecznych, zdolnej do przygotowywania i wdrażania efektywnych przedsięwzięć gospodarczych.

Uczelnia realizując swoją działalność edukacyjną dąży do wychowania studentów w duchu poszanowania praw człowieka, patriotyzmu, demokracji oraz odpowiedzialności za dobro społeczeństwa i państwa.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta,
  • zapewnienie właściwego obiegu dokumentów oraz ich archiwizacja,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • obsługa mailowa i telefoniczna biura,
  • realizacja zleconych obowiązków,
  • wspieranie pracowników akademickich od strony administracyjno-organizacyjnej.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • dyspozycyjności,
  • zaangażowania, rzetelnego podejścia do wykonywanej pracy,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • znajomości obsługi pakietu Microsoft Office,
  • znajomości obsługi urządzeń biurowych,
  • dokładności i bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • perspektywę rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy, w zależności od nabywanych kompetencji i zaangażowania,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w postaci szkoleń, warsztatów i dofinansowania do nauki,
  • eventy integracyjne.

  • Praca Radom
  • Pracownik administracyjno - biurowy Radom
  • Pracownik ochrony Radom
  • Pracownik kolei Radom
  • Pracownik umysłowy Radom
  • Pracownik biurowy Radom
  • Pracownik biurowy Radomin
  • Pracownik socjalny Radom
  • Pracownik fizyczny Radom
  • Pracownik fizyczny Radomin
  • Pracownik produkcji Radomin
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690