Pracownik administracyjny
  • Przemyśl
Przemyśl, Przemyśl, Podkarpackie, Polska
Hensfort Sp. z o.o.
24. 8. 2024

HENSFORT Sp. z o.o. jest jednym z wiodących polskich producentów okien PVC i okien aluminiowych.
Aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Przemyśl
Opis stanowiska :
- prowadzenie dokumentacji administracyjnej (dotyczącej m.in.: przeglądów technicznych budynków, środków transportu);
- bieżąca obsługa administracyjna (wprowadzanie danych, tworzenie raportów, analiz, statystyk );
- obsługa sprzętu biurowego;
- wsparcie organizacyjne i administracyjne pozostałych działów;
- wsparcie kadry kierowniczej w czynnościach administracyjnych;
Wymagania :
- samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania;
- odpowiedzialność, terminowość i bardzo dobre zdolności organizacyjne;
- bardzo dobra obsługa aplikacji MS Office (w szczególności Excel);
- prawo jazdy kat. B;
- gotowość na nowe wyzwania i otwartość na zmiany;
- wielozadaniowość;
Oferujemy :
- rzetelne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia wraz z systemem premii;
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- rozwój zawodowy, szkolenia;
- pracę w przyjaznej atmosferze i w silnie zmotywowanym zespole;
- udział w projektach rozwojowych;
Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV na adres: @
W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.hensfort.com
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

  • Praca Przemyśl
  • Pracownik fizyczny Przemyśl
  • Pracownik biurowy Przemyśl
  • Pracownik produkcji Przemyśl
  • Przemyśl - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567