Pracownik administracyjno-magazynowy
  • Zgierz
Zgierz, Zgierz, Łódzkie, Polska
VET LAB
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Stanowisko: Pracownik administracyjno-magazynowy
Miejsce pracy: Oddział zamiejscowy Vet-Lab Brudzew w Zgierzu
Vet-Lab Brudzew, dynamicznie rozwijające się firma o profilu weterynaryjnym, poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracji magazynowej do swojego oddziału w Zgierzu.
Zakres obowiązków:
• Obsługa administracyjna oddziału,
• Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu,
• Prowadzenie ewidencji magazynowej oraz dokumentacji związanej z obrotem towarów,
• Współpraca z dostawcami i klientami,
• Dbanie o porządek i prawidłowe funkcjonowanie magazynu,
• Współpraca z centralą firmy.
Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży weterynaryjnej lub farmaceutycznej),
• Umiejętność obsługi komputera (MS Office, systemy magazynowe),
• Dokładność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,
• Prawo jazdy kat. B (mile widziane).
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Przyjazną atmosferę w pracy,
• Szkolenia oraz wsparcie w okresie wdrożeniowym.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: @ lub kontakt pod nr telefonu 663410663 W tytule wiadomości prosimy wpisać: "Pracownik administracyjny – Zgierz".
Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)."
Termin nadsyłania zgłoszeń: do 30 września 2024 roku.

  • Praca Zgierz
  • Pracownik fizyczny Zgierz
  • Pracownik biurowy Zgierz
  • Pracownik produkcji Zgierz
  • Zgierz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567