Pracownik administracyjno-gospodarczy
  • Komorniki
Komorniki, Komorniki, wielkopolskie, Polska
ipracujzdalnie.pl
9. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Administracji

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad powierzchnią biurową w tym kontrola firm sprzątających/serwisujących, wydawanie kart dostępu, nadzór nad monitoringiem
  • Bieżąca współpraca z dostawcami niehandlowymi, zarządcą nieruchomości i działami technicznymi
  • Realizacja zamówień na towary niehandlowe i środki trwałe
  • Kontrola zgodności faktur z dostawą i ich rozliczanie
  • Rozdysponowanie towaru z faktury i przypisanie kosztów według zamówień
  • Wsparcie zespołu w zakresie zbierania materiałów wyjściowych do przetargów
  • Wsparcie działu floty i kancelarii
  • Ręczne prace transportowe i drobne działania naprawcze

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca stacjonarna, jednozmianowa
  • Zespół, który stawia na wspieranie się w codziennych zadaniach i wie jak wspólnie osiągnąć założone cele
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników

Wymagania

Wymagania

  • Ogłoszenie jest skierowane do pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • Komunikatywność, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Skrupulatność, odpowiedzialność oraz terminowość
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (w tym MS Excel)
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia

  • Praca Komorniki
  • Pracownik biurowy Komorniki
  • Pracownik produkcji Komorniki
  • Pracownik fizyczny Komorniki
  • Komorniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584