Pracownik administracyjno-biurowy z językiem niemieckim - bez doświadczenia +
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
28. 9. 2024

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku: Pracownik administracyjno-biurowy ze znajomością języka niemieckiego

Obowiązki

  • Wsparcie i obsługa klienta w języku niemieckim (kontakt pisemny i telefoniczny)
  • Rozwiązywanie problemów klientów i odpowiadanie na pytania
  • Prace administracyjno-biurowe

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnim
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min.B2+ w mowie i piśmie
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Terminowe wykonywanie powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Motywacja i chęć nauki nowych rzeczy

Oferujemy

  • Możliwość pracy na pełen etat lub ¾ etatu
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy od 6:00-9:00
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Pracę w nowoczesnej prężnie działającej firmie
  • Umowę o pracę
  • Przyuczenie do stanowiska oraz możliwość rozwoju
  • 30 dni urlopu
  • Możliwość pracy zdalnej (po 5-cio miesięcznym okresie wdrożenia)
  • Miłą atmosferę w zgranym zespole :)

  • Praca Opole
  • Pracownik administracyjno - biurowy Opole
  • Pracownik biurowy Opole
  • Pracownik biurowy Opole Lubelskie
  • Pracownik produkcji Opole Lubelskie
  • Pracownik produkcji Opole
  • Pracownik ochrony Opole
  • Pracownik socjalny Opole
  • Pracownik kolei Opole
  • Pracownik umysłowy Opole
  • Pracownik fizyczny Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392