Pracownik administracyjno - biurowy - Warszawa Mokotów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Clar System
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakład Pracy Chronionej Clar System zatrudni na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • wsparcie obiegu dokumentów
  • przygotowywanie dokumentacji do podpisu, jej ewidencjonowanie i rozdysponowywanie
  • organizacyjne i administracyjne wsparcie Działu Operacyjnego oraz Działu Kadr
  • tworzenie zestawień, raportów, analiz - obsługa petentów, ścisła współpraca z Działem Kadr

Wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie
  • sumienność, skrupulatność, umiejętność analitycznego myślenia, podejmowanie inicjatywy
  • bardzo dobra organizacja pracy w dynamicznym środowisku
  • minimum średniozaawansowana obsługa Pakietu Office 365 (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • mile widziane doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • rozwój zawodowy w obszarze Kadr
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy oraz dostęp do szkoleń
  • ubezpieczenie grupowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584