Pracownik administracyjno-biurowy k.
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
7. 9. 2024

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:Pracownik administracyjno-biurowy

Obowiązki

  • Praca administracyjno-biurowa
  • Wprowadzanie danych do systemu oraz ich weryfikacja
  • Wykonywanie zleceń
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy i jej centralą

Wymagania

  • "Wykształcenie minimum średnim
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Terminowe wykonywanie powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Motywacja i chęć nauki nowych rzeczy"

Oferujemy

  • "Pracę w nowoczesnej i prężnie działającej firmie
  • Umowę o pracę, pełny etat lub 3/4 etatu - zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
  • Przyuczenie do stanowiska oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawe i niestandardowe benefity
  • Pracę w przyjaznym środowisku"
  • Elastyczne godziny pracy (pracownik może rozpoczynać pracę w godzinach od 6:00-9:00, przerwy w dowolnym czasie)
  • 30 dni urlopu

  • Praca Opole
  • Pracownik administracyjno - biurowy Opole
  • Pracownik biurowy Opole
  • Pracownik biurowy Opole Lubelskie
  • Pracownik kolei Opole
  • Pracownik umysłowy Opole
  • Pracownik fizyczny Opole
  • Pracownik fizyczny Opole Lubelskie
  • Pracownik produkcji Opole Lubelskie
  • Pracownik produkcji Opole
  • Pracownik ochrony Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544