Pracownik administracyjno - biurowy
  • Jawor
Jawor, Jawor, dolnośląskie, Polska
Korpo
6. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa sekretariatu, prowadzenie spraw administracyjnych,
  • Przygotowywanie dokumentów firmowych,
  • Obsługa firmowej poczty elektronicznej,
  • Prowadzenie profilu pracodawcy w mediach społecznościowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność oraz rzetelność,
  • Kreatywność,
  • Umiejętność redagowania tekstów.
  • Znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • Pracę na podstawie umowy o pracę na 1/2 etatu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Kartę lunchową,
  • Nagrody jubileuszowe, premię regulaminową,
  • Nagrodę roczną,
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (talony świąteczne, dofinansowanie urlopu),
  • Ubezpieczenie zdrowotne Allianz,
  • Dodatkowy indywidualny program emerytalny PPE.

Kompletną aplikację (CV, list motywacyjny oraz zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Korpo Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko” prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

  • Praca Jawor
  • Pracownik biurowy Jawor
  • Pracownik fizyczny Jawor
  • Pracownik produkcji Jawor
  • Jawor - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238