Pracownik administracyjno-biurowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Farmacja od Serca Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

 -       Bieżącą realizacja zadań zleconych przez Zarząd;

-       Bieżącą obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;

-       Przygotowanie i wysyłka przesyłek kurierskich;

-       Obsługa połączeń telefonicznych biura;

-       Bieżące wsparcie zespołu w codziennych zadaniach;

-       Przygotowywanie dokumentów;

-       Negocjowanie warunków umów z dostawcami

-       Nadzór nad zaopatrzeniem biura;

-       Porządkowanie dokumentacji oraz archiwizacja zgodnie ze standardami;

-       Kontakt z urzędami, instytucjami i kontrahentami;

-       Koordynacja pracy kierowcy oraz firmy sprzątającej;

 Oferujemy:

  • Atmosfera oparta na życzliwości, dobrej komunikacji i współpracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Opiekę medyczną oraz kartę Multisport

Wymagania

Oczekujemy

 Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • Skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Gotowość do pracy w biurze
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

  • Praca Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370