Pracownik administracyjno biurowy
  • Bojadła
Czerwieńsk, Bojadła, Lubuskie, Polska
Ferma Materna
25. 4. 2024

Grupa Producencka zajmująca się handlem hurtowym zbóż, poszukuje osób zainteresowanych na stanowisko:
Pracownik administracyjno- laboratoryjny
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przyjęcie towaru- obsługa programu magazynowego i wagowego, pobieranie prób i badanie pod względem jakościowym przyjmowanych surowców, prowadzenie pełnej dokumentacji związanej wykonywanymi badaniami kontrola jakości surowców, produktów, pasz, zbóż, kukurydzy i rzepaku, nadzór nad stanem technicznym sprzętu laboratoryjnego, prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej, właściwe przechowywanie próbek, nadzór nad jakością przyjmowanych i wydawanych surowców, towarów w firmie, prowadzenie zgodnie z wytycznymi dokumentacji systemów GMP+ oraz REDcert.
WYMAGANIA: wykształcenie średnie- wyższe mile widziane w zakresie żywienia, min 3-letnie doświadczenie dyspozycyjność, precyzyjność w wykonywanej pracy, umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy własnej, biegła obsługa komputera, Pakiet Office
OFERUJEMY: Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, atrakcyjne wynagrodzenie oparte o umowę o pracę, przyjazną atmosferę w pracy, samodzielność w realizacji zadań pełen pakiet medyczny

  • Praca Czerwieńsk
  • Pracownik biurowy Czerwieńsk
  • Pracownik fizyczny Czerwieńsk
  • Pracownik produkcji Czerwieńsk
  • Czerwieńsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864