Pracownik administracyjno-biurowy
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Manpower
14. 8. 2024

Firma w Rzeszowie poszukuje pracownika na stanowisko pracownika administracyjno-biurowego.
Zadania:
-Profesjonalna obsługa Klientów
-Zarządzanie zamówieniami na usługi przemysłowe dla powierzonego portfolio klientów
-Weryfikacja otrzymywanych zamówień pod względem handlowym
-Koordynowanie procesów wysyłki i serwisu posprzedażowego
-Współpraca z innymi działami
-Budowanie relacji z Klientami przez skuteczny kontakt bezpośredni, telefoniczny i e-mailowy
Wymagania:
- j. ang. C1/C2
- Znajomość pakietu Ms Office
- Zdolności komunikacyjne, analityczne oraz organizacyjne
- Umiejętność szybkiej adaptacji
Oferta:
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-System premii i nagród
-Przyjazna atmosfera w miejscu pracy
-Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Możliwość długofalowej współpracy
Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty -MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

  • Praca Rzeszów
  • Pracownik administracyjno - biurowy Rzeszów
  • Pracownik biurowy Rzeszów
  • Pracownik fizyczny Rzeszów
  • Pracownik kolei Rzeszów
  • Pracownik umysłowy Rzeszów
  • Pracownik ochrony Rzeszów
  • Pracownik socjalny Rzeszów
  • Pracownik produkcji Rzeszów
  • Pracownik na wysokościach Rzeszów
  • Pracownik instytucji kultury Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536