Pracownik administracyjno-biurowy
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
Nowima Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja procesu zakupów i zaopatrzenia,
  • Sporządzanie zapytań i pozyskiwanie ofert,
  • Negocjacje z dostawcami w celu uzyskania najlepszych warunków,
  • Stałe kontrolowanie i optymalizacja kosztów (tworzenie raportów),
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji oraz budowania i otrzymywania relacji z dostawcami,
  • Skuteczne rozwiązywanie problemów,
  • Zdolność do analizy ofert i kosztów,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub współpracę B2B,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00,
  • Zatrudnienie w stabilnej, intensywnie rozwijającej się firmie,
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy na nowym stanowisku,
  • Pakiet benefitów w ramach programów MultiSport i MultiLife,
  • Program poleceń (zyskaj od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika).

  • Praca Zielona Góra
  • Pracownik administracyjno - biurowy Zielona Góra
  • Pracownik biurowy Zielona Góra
  • Pracownik fizyczny Zielona Góra
  • Pracownik produkcji Zielona Góra
  • Pracownik kolei Zielona Góra
  • Pracownik umysłowy Zielona Góra
  • Pracownik ochrony Zielona Góra
  • Pracownik socjalny Zielona Góra
  • Pracownik na wysokościach Zielona Góra
  • Pracownik instytucji kultury Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388