Pracownik administracyjno - biurowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Manbroker Sp.zo.o.
5. 9. 2024

Manbroker Sp. z o.o dla naszego klienta, lidera rynku zarządzania informacją i archiwizacją informacji poszukuję osób na stanowisko: Pracownik biurowy

Obowiązki

  • wyszukiwanie dokumentów
  • dostarczanie zamówionych w archiwum dokumentów - teren Warszawy (ok 2 godziny dziennie);
  • przygotowywanie dokumentów do archiwizacji
  • skanowanie i archiwizacja dokumentów
  • wprowadzanie danych do systemu
  • Obsługa komputera umożliwiające sprawne wpisywanie danych

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy kat B - warunek konieczny
  • znajomość zagadnień w zakresie obsługi korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • Wysoka sprawność manualna
  • Bardzo dobra znajomośc obsługi komputera i MS Office
  • Komunikatywność
  • Szybkość uczenia się
  • Dobra organizacja pracy.
  • Samodzielność
  • Biegła znajomość polskiego w mowie i piśmie
  • sprawnośc fizyczna (możliwa konieczność dźwigania kartonów z dokumentami)

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie - po okresie wdrożeniowym/przejściowym (6 miesięcy) możliwość zatrudnienia na umowę o pracę
  • zapewniamy badania lekarskie, niezbędne do wykonywania pracy.
  • auto firmowe na czas wykonywania pracy w terenie;
  • pełne wsparcie koordynatora
  • atrakcyjne wynagrodzenie (dla ucznia/studenta 38zł netto, ZUS od 33zł/brutto);

  • miejsce pracy Warszawa, Włochy ul. Janka Muzykanta

  • Praca Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544