PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY
  • Biskupice Podgórne
, Biskupice Podgórne, Dolnośląskie, Polska
Clar System
2. 10. 2024

Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 10 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów.

Opis stanowiska:

  • Osoba, która obejmie wyżej wymienione stanowisko odpowiedzialna będzie za całość spraw związanych z organizacją i prowadzeniem biura,
  • Do zakresu obowiązków należeć będzie rozliczanie czasu pracy zatrudnionych pracowników, przygotowywanie korespondenci wychodzącej; archiwizacja dokumentów oraz pozostałe czynności administracyjne,

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie średnie lub osoba w trakcje studiów,
  • Biegła obsługa komputera w tym dobra znajomość pakietu MS Office (Word i Excel),
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  •  Dokładność i skrupulatność,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

 Jako, że nasza firma jest zakładem pracy chronionej zapraszamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

116 108
21 116