Pracownik administracyjno - biurowy
  • Radom
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
COGNOR S.A. Oddział Złomrex we Wrocławiu
4. 4. 2024

COGNOR S.A. Oddział Złomrex we Wrocławiu specjalizuje się w handlu złomem stalowym, metali nieżelaznych, wyrobami z miedzi i jej stopów. Jest wiodącym dostawcą surowców do polskich oraz zagranicznych hut. Strukturę Oddziału tworzy kilkanaście Filii z zapleczem magazynowym oraz bazą techniczną i punkty skupu zlokalizowane na terenie całej Polski.

Więcej informacji o firmie jest dostępnych na stronie www.zlomrex.pl

W związku z rozwojem Oddziału poszukujemy pracowników na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Prowadzenie dokumentacji wynikającej z przepisów ochrony środowiska i gospodarowania odpadami
  • Prowadzenie rejestracji odpadów w bazie BDO wraz z dokonywaniem zmian i aktualizacji
  • Prowadzenie ewidencji odpadów w systemie BDO
  • Weryfikacja danych, wprowadzanych do BDO przez odbiorców odpadów
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów
  • Wsparcie administracyjne pracowników
  • Rozliczanie i wystawianie dokumentów księgowych
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Obsługa kasowa filii

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane w kierunku ochrony środowiska
  • Znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość IFS
  • Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę
  • Obsługa MS Office

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet ubezpieczeń grupowych
  • Pakiet medyczny
  • Możliwość finansowania przez firmę niezbędnych szkoleń
  • Świadczenia w ramach ZFŚS
  • Stabilne warunki pracy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Praca Radom
  • Pracownik administracyjno - biurowy Radom
  • Pracownik biurowy Radom
  • Pracownik biurowy Radomin
  • Pracownik produkcji Radomin
  • Pracownik produkcji Radom
  • Pracownik fizyczny Radom
  • Pracownik fizyczny Radomin
  • Pracownik ochrony Radom
  • Pracownik socjalny Radom
  • Pracownik kolei Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782