Pracownik administracyjno - biurowy
  • Jawor
Jawor, Jawor, dolnośląskie, Polska
Korpo
19. 9. 2024

Dołącz do czołowego producenta przekładni dowózków widłowych maszyn rolniczych i budowlanych.Zdobądź wiedzę i doświadczenie pracując na najnowocześniejszym parku maszynowym.Poznaj know-how stabilnej oraz nowoczesnej firmy produkcyjnej z niemieckim kapitałem.Jesteśmy spółką córka niemieckiej firmy Kordel Antriebstechnik GmbH. Od 30 lat z sukcesem podbijamy światowy rynek wysokiej jakości przekładniami.Zapraszamy na www.korpo.euZnajdź nas na Facebooku i Instagramie KORPOjawor

Obowiązki

  • Obsługa sekretariatu, prowadzenie spraw administracyjnych,
  • Przygotowywanie dokumentów firmowych,
  • Obsługa firmowej poczty elektronicznej,
  • Prowadzenie profilu pracodawcy w mediach społecznościowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność oraz rzetelność,
  • Kreatywność,
  • Umiejętność redagowania tekstów,
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Kartę lunchową,
  • Nagrody jubileuszowe, premię regulaminową,
  • Nagrodę roczną,
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (talony świąteczne, dofinansowanie urlopu),
  • Ubezpieczenie zdrowotne Allianz,
  • Dodatkowy indywidualny program emerytalny PPE.

  • Praca Jawor
  • Pracownik biurowy Jawor
  • Pracownik produkcji Jawor
  • Pracownik fizyczny Jawor
  • Jawor - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584