Pracownik administracyjno-biurowy
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
INZON ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
28. 3. 2024

Firma Inzon Energy Sp z o o poszukuje energicznego i zaangażowanego pracownika administracyjno-biurowego do naszego zespołu. Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, skrupulatną i potrafisz skutecznie zarządzać obowiązkami biurowymi, ta oferta może być idealna dla Ciebie!

Miejsce pracy: ul. Sztukatorów 3, 81-182 Gdynia

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i obsługa telefonów oraz korespondencji
  • Prowadzenie ewidencji dokumentów i archiwizacja
  • Wspieranie zespołu w codziennych zadaniach administracyjnych
  • Obsługa poczty elektronicznej oraz korespondencji w języku polskim i angielskim
  • Współpraca z różnymi działami firmy w celu zapewnienia płynnej komunikacji wewnętrznej
  • Utrzymywanie porządku i efektywnej organizacji w biurze
  • Prowadzenie ewidencji czasu
  • Kontakt z urzędami

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office
  • Umiejętność skutecznej komunikacji i pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy biurowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności i rozwijania kariery zawodowej
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie kolegów z zespołu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Jeśli czujesz, że spełniasz nasze wymagania i jesteś gotów/-a do aktywnego zaangażowania w pracę administracyjno-biurową, czekamy na Twoje zgłoszenie!

  • Praca Gdynia
  • Pracownik administracyjno - biurowy Gdynia
  • Pracownik biurowy Gdynia
  • Pracownik fizyczny Gdynia
  • Pracownik ochrony Gdynia
  • Pracownik produkcji Gdynia
  • Pracownik kolei Gdynia
  • Pracownik umysłowy Gdynia
  • Pracownik socjalny Gdynia
  • Pracownik ds. administracji Gdynia
  • Pracownik na wysokościach Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714