Pracownik administracyjno-biurowy
  • Kraków
Kraków, Kraków, Polska
Jobman Group sp. z o.o.
18. 5. 2024

Grupa DANTEM jest największym dostawcą usług inwentaryzacyjnych w Europie Środkowej z 24-letnim doświadczeniem. Oprócz Polski działa również na terenie Czech, Słowacji, na Węgrzech, Chorwacji oraz na innych rynkach europejskich. Aktualnie poszukuje osoby, która będzie rozwijać się obszarze realizacji projektów na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

OBOWIĄZKI:

- obsługa korespondencji mailowej i telefonicznej, utrzymywanie stałych relacji

- składanie i kontrolowanie zamówień

- współpraca z klientami, pracownikami i innymi działami i firmy

- dbanie o sprawny przepływ informacji w firmie

- praca z dokumentami, rozliczeniami

- działania na portalach społecznościowych

- inne zlecone przez przełożonego

WYMAGANIA:

- biegła obsługa komputera

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- obsługa podstawowych programów biurowych , MS Office, World, Excel

- rzetelność i umiejętność utrzymania porządku w miejscu pracy

- sumienność w wykonywanych obowiązkach

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

- dobra i samodzielna organizacja pracy

- doświadczenie mile widziane

- dyspozycyjność 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku

OFERUJEMY:

- pracę na cały etat

- zatrudnienie w oparciu u umowę zlecenie lub umowę o pracę

- pracę stacjonarna w biurze przy ulicy Kobierzyńskiej (Kraków)

- pełne szkolenie

- wygodne stanowisko pracy

- prace w przyjaznej atmosferze

- możliwość rozwoju zawodowego

Poszukujemy osób, które pewne siebie, komunikatywne, bardzo dobrze zorganizowane, pozytywnie nastawione.

DODATKOWE INFORMACJE:

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi.

  • Praca Kraków
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik utrzymania ruchu Kraków
  • Pracownik ds. administracji Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080