Pracownik Administracyjno- Biurowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
NSS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
23. 5. 2024

NSS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - {{offer.position}

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Dodano
21.05.2024
Numer referencyjny
5346_3327

Główne zadania:

  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy,
  • Bieżąca współpraca z działami księgowym, logistyką, handlowym i innymi,
  • Współpraca z kurierami, klientami, obsługa szkoleń technicznych,
  • Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i inne,

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min średnie lub w trakcie studiów zaocznych,
  • Znajomość podstawowych programów MS Office,
  • Przeszkolimy i nauczymy obsługi oprogramowania do zarządzania firmą OPTIMA,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,
  • Odpowiedzialność, dokładność, sumienność
  • Gotowość i chęć do nauki,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Otwartość na nowe zadania i ludzi,
  • Zaangażowanie i dużą staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Ciekawą i rozwijającą pracę w dynamicznym środowisku,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę,
  • Szkolenie wstępne,
  • Praca w godzinach 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy,
  • Pakiet prywatnego ubezpieczenia w Enel-med- po okresie próbnym,
  • Inne benefity ustalane indywidualnie z przełożonym.

Początek historii firmy Omtech datuje się na rok 2002, gdy w Warszawie została powołana spółka. Firma przez lata była obecna na rynku szeroko rozumianych zabezpieczeń elektronicznych między innymi poprzez autorski system monitorowania flot "Viewpoint", wykorzystujący technologie GPS i GPRS.

W roku 2012 firma została częścią grupy kapitałowej NSS, w ramach której kontynuuje swoją działalność. Firma Omtech posiada Dział Oprogramowania, Dział Badań i Rozwoju oraz Dział Konstrukcyjny. Aktualnie poszukujemy osoby do działu administracji, która wesprze nas w codziennych obowiązkach administracyjnych oraz w prowadzeniu biura przy ul. Modularnej 11 w Warszawie.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509