Pracownik administracyjno-biurowy
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Cryptocurrency Software Solutions Adam Gramowski
19. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Jako Cryptocurrency Software Solutions specjalizujemy się w tworzeniu i rozwijaniu rozwiązań w zakresie kryptowalut. Jesteśmy wiodącym operatorem bitomatów, które umożliwiają naszym klientom zakup oraz sprzedaż kryptowalut w około 230 lokalizacjach na całym świecie.

Opis stanowiska
  • zarządzanie korespondencją i dokumentacją firmową, w tym archiwizowanie i organizowanie dokumentów,
  • wystawianie faktur oraz bieżąca współpraca z działem księgowości,
  • współpraca z Zarządem, wsparcie w organizacji spotkań oraz przygotowywaniu materiałów,
  • wsparcie w zarządzaniu i operowaniu budżetem firmy,
  • wsparcie działu kadr,
  • bieżące wsparcie administracyjne współpracowników,
  • dbanie o płynność funkcjonowania biura.

Wymagania
  • minimum średnie wykształcenie,
  • znajomość podstawowych aplikacji pakietu Google (Google Sheets, Google Docs),
  • wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz realizacji powierzonych zadań,
  • komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w pracy w dziale kadr mile widziane.

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 4000,00-4500,00 zł netto, uzależnione od doświadczenia,
  • służbowy laptop oraz telefon,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Pracownik fizyczny Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Pracownik socjalny Bydgoszcz
  • Pracownik na wysokościach Bydgoszcz
  • Pracownik instytucji kultury Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536