Pracownik administracji z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
BPO NETWORK Sp. z o.o.
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług. Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Jabłonna

Wymagania:

•Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

•Wykształcenie średnie

•Obsługa środowiska Windows i pakietu MS Office

•Komunikatywność

•Skrupulatność

•Dobra organizacja pracy własnej

•Umiejętność wyszukiwania informacji

•Prawo jazdy kategorii B

Obowiązki:

•Rejestrowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej

•Ewidencjonowanie faktur w programie księgowym

•Redagowanie pism (centrum medyczne)

•Kontakt telefoniczny i mailowy z klientem oraz pacjentem

•Zamawianie towarów potrzebnych do codziennej pracy

•Ewidencjonowanie, przyjmowanie i wydawanie zamówień

Oferujemy:

•Umowę o prace w pełnym wymiarze godzin pracy

•Pracę w godzinach 8:00 -16.00 (przy grupach niepełnosprawności umiarkowana i znaczna 8.00-15.00)

•Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN

•Wynagrodzenie w okresie próbnym trwającym 3 miesiące 4650 zł brutto z możliwością podwyżki do 5375 zł brutto w okresie zasadniczym

•Zniżka na usługi medyczne

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Natalia

503 - pokaż numer telefonu -

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

JESLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ www.bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190