Pracownik Administracji Magazynowej (k/m)
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
13. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie dostaw i wysyłek do systemu zarządzania magazynem (WMS)
  • Przyjmowanie, kompletowanie i kontrolowanie dokumentacji dostaw i załadunków
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Kontakt z Klientami
  • Kontakt z kierowcami zaplanowanych dostaw i rozładunków

Wymagania pracodawcy

  • Praktyczna znajomość i obsługa pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność do pracy w godz. 7:30 - 18:00 Pn. - Pt.
  • Bardzo dobra organizacja swojej pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość zagadnień logistycznych
  • Umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • Status ucznia/studenta (tryb zaoczny/wieczorowy)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

Pracodawca oferuje

  • Lokalizacja: Łódź
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość późniejszego przejścia bezpośrednio do Klienta
  • Premie w wysokości 5-8%
  • Pracę od poniedziałku do piątku na 1 zmianę (7.30-15.30, 8.00-16.00, 9.00-17.00, 10.00-18.00)
  • Stabilne zatrudnienie z perspektywą długofalowej współpracy

  • Praca Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849