Pracowniczki/pracownicy magazynu -> zarobki nawet 5500 zł na rękę!
  • Radomsko
Radomsko, Radomsko, Łódzkie, Polska
OTTO Work Force
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twoje zadania w pracy:

  • przyjęcie towaru na magazyn,
  • praca ze skanerem – kompletacja towaru,
  • załadunek towaru gotowego do transportu,
  • foliowanie palet,
  • obsługa wózka widłowego – unoszącego.

WYMAGANIA:

Poszukujemy osób, które są zmotywowane do pracy – tyle wystarczy, abyś uzyskał/a zatrudnienie! Zadzwoń już teraz lub zostaw nam swoje CV. Nasz rekruter skontaktuje się z Tobą, aby przekazać więcej informacji.

OFERUJEMY:

BENEFITY DLA CIEBIE:

  • super stawka podstawowa i premie za wyniki do 25%,
  • cotygodniowe wypłaty
  • dofinansowanie do posiłków (pyszne obiady na miejscu tylko za 7 zł),
  • stabilny harmonogram pracy od poniedziałku do piątku po 8h dziennie,
  • możliwość wyrabiania dodatkowo płatnych nadgodzin,
  • łatwy dojazd do pracy (komunikacja miejska ma przystanek pod samym magazynem),
  • możliwość odbycia szkoleń na wózek widłowy,
  • odzież robocza dostarczana przez OTTO,
  • czekoladowy upominek w Mikołajki oraz świąteczne śniadanie/kolacja,
  • wsparcie konsultantów OTTO,
  • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

  • Praca Radomsko
  • Pracownik produkcji radomski
  • Pracownik produkcji Radomsko
  • Pracownik fizyczny Radomsko
  • Pracownik fizyczny radomski
  • Pracownik biurowy Radomsko
  • Pracownik biurowy radomski
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851