Pracowniczka / Pracownik Sortowni
  • Ciemne, k.Radzymina, ul. Logistyczna 12
mazowieckie, Ciemne, k.Radzymina, ul. Logistyczna 12, mazowieckie, Polska
Poczta Polska S.A.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie

Twoje zadania:

  • rozładunek i załadunek przesyłek (praca związana z dźwiganiem),
  • transport przesyłek w obrębie sortowni,
  • ręczne lub maszynowe sortowanie paczek, listów,
  • skanowanie przesyłek – obsługa skanera terminalowego,
  • dbałość o bezpieczeństwo przesyłek.

Dołącz do nas, jeśli:

  • jesteś gotowy/a do podjęcia pracy fizycznej związanej z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP),
  • umiesz pracować w zespole,
  • jesteś aktywny/a, dokładny/a i sumienny/a,
  • jesteś zainteresowany/a pracą w godzinach nocnych.

U nas zyskasz:

  • stawkę 29 zł brutto za godzinę,
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – zdobędziesz je u nas !

Jeśli jesteś uczniem lub studentem Twoje wynagrodzenie brutto = netto !

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228