Pracownicy porządkowi na cały etat Elbląg (Zawada/Zakrzewo)
  • Elbląg
Elbląg, Elbląg, warmińsko-mazurskie, Polska
Clar System S.A.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem zatrudni pracowników porządkowych do utrzymania czystości.

 Stanowisko1.: Pracownik sprzątający klatki schodowe
 Stanowisko 2: Pracownik terenu zewnętrznego na osiedlu mieszkaniowym
 Miejsce pracy : Zawada/ Zakrzewo

Opis stanowiska :
Utrzymanie czystości w zakresie wyznaczonym przez pracodawcę na określonym obiekcie.

Oferujemy:
- pracę na cały etat;
-stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
-świadczenia dla osób niepełnosprawnych;

Wymagania

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
- umiejętność organizacji czasu pracy;
- mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności;(lekki, umiarkowany, znaczny)
- gotowość do pracy  od 6:00 - 13:00

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 660 752 520

  • Praca Elbląg
  • Pracownik na wysokościach Elbląg
  • Pracownik biurowy Elbląg
  • Pracownik fizyczny Elbląg
  • Pracownik kolei Elbląg
  • Pracownik umysłowy Elbląg
  • Pracownik produkcji Elbląg
  • Pracownik ochrony Elbląg
  • Pracownik socjalny Elbląg
  • Pracownik ds. administracji Elbląg
  • Pracownik instytucji kultury Elbląg
  • Elbląg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544