Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w zakładzie produkcyjnym
  • Głowno
Głowno, Głowno, łódzkie, Polska
INWEMER System sp. z o.o.
7. 6. 2024

Firma porządkowa zatrudni osoby do utrzymania czystości w strefie produkcyjnej. Miejsce pracy: Podlipie (Stryków), bardzo dobry dojazd z Łodzi, Łowicza, Głowna oraz Zgierza.Zakład znajduje się obok dworca kolejowego

Obowiązki

  • utrzymanie porządku i czystości w zakładzie produkcyjnym: sprzątanie hal, zaplecza socjalnego, sprzątanie biur, serwis toalet oraz serwis zaplecza socjalnego
  • utylizacja odpadów, mycie pojemników
  • inne prace porządkowe

Wymagania

  • książeczka sanepidowska
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz
  • komunikatywny język polski (w przypadku obcokrajowców)

Oferujemy

  • System czterobrygadowy: grafik na cały rok, trzy dni od 6.00 do 18.00, trzy dni wolne, trzy noce od 18.00 do 6.00, praca od poniedziałku do niedzieli
  • System dwuzmianowy(6.00-14.00/14.00-22.00), grafik na cały rok, od pon. do pt.
  • umowę zlecenie, stawka: 28,00 zł brutto/1 godz. z możliwością przejścia na umowę o pracę

  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
  • Prosimy o kontakt telefoniczny: 512-346-931, od pon. do pt. w godz. od 9.00 do 15.00.

  • Praca Głowno
  • Pracownik produkcji Głowno
  • Pracownik fizyczny Głowno
  • Pracownik biurowy Głowno
  • Głowno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851