Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w sklepie odzieżowym
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
INWEMER System sp. z o.o.
9. 6. 2024

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości.Firma porządkowa zatrudni osoby do sprzątania w sklepie odzieżowym

Obowiązki

  • utrzymanie porządku i czystości w sklepie odzieżowym: mycie podłogi, mycie przeszkleń, wyrzucanie śmieci, ścieranie kurzu
  • inne prace porządkowe

Wymagania

  • wymagamy doświadczenia na w/w stanowisku
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy

  • umowę zlecenie, stawka: 27,70 zł brutto/1 godzina
  • Godziny pracy: od 6.30 do 8.30, 4 razy w tygodniu: pon., wt., czw., sob.
  • lub
  • Godziny pracy: od 7.30 do 9.30, od pon. do sob., sklepy odzieżowe Gemini Park Tychy

  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
  • Prosimy o kontakt telefoniczny: 512-667-244, od pon. do pt. w godz. od 9.00 do 15.00.

  • Praca Tychy
  • Pracownicy uczelni w Polsce Tychy
  • Pracownik fizyczny Tychy
  • Pracownik ochrony Tychy
  • Pracownik produkcji Tychy
  • Pracownik socjalny Tychy
  • Pracownik biurowy Tychy
  • Pracownik kolei Tychy
  • Pracownik umysłowy Tychy
  • Pracownik administracyjno - biurowy Tychy
  • Pracownik utrzymania ruchu Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851