Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w sklepie odzieżowym
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
INWEMER System sp. z o.o.
18. 5. 2024

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości.

Obowiązki

  • utrzymanie porządku i czystości w sklepie odzieżowym: odkurzanie, mycie podłóg, mycie biurek, mycie drzwi wejściowych, serwis zaplecza socjalnego
  • inne prace porządkowe

Wymagania

  • wysoka kultura osobista
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • pełnoletność

Oferujemy

  • Godziny pracy: od 7.00 do 9.00, od pon. do sob., Aleja Pokoju
  • umowę zlecenie, stawka: 27,70 zł brutto/1 godzina
  • stabilną pracę

  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
  • Prosimy o kontakt telefoniczny: 512-346-931, od pon. do pt. w godz. od 9.00 do 15.00.

  • Praca Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik na wysokościach Kraków
  • Pracownik instytucji kultury Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509