Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w salonie optycznym
  • Kołobrzeg
Kołobrzeg, Kołobrzeg, zachodniopomorskie, Polska
INWEMER System sp. z o.o.
29. 5. 2024

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości.Firma porządkowa zatrudni osobę do sprzątania w salonie optycznym

Obowiązki

  • -utrzymanie porządku i czystości w salonie optycznym: odkurzanie, mycie podłogi, mycie przeszkleń, serwis toalet, zaplecza socjalnego, wynoszenie śmieci
  • -inne prace porządkowe

Wymagania

  • chęć, zaangażowanie
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz
  • zatrudniamy pełnoletnie osoby

Oferujemy

  • pracę dodatkową na 1,5 godziny dziennie, od pon. do sob. w Galerii Hosso
  • umowę zlecenie, stawka: 27,70 brutto/1 godzina
  • stabilne zatrudnienie

  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
  • Prosimy o kontakt telefoniczny: 512-346-931, od pon. do pt. w godz. od 9.00 do 15.00

  • Praca Kołobrzeg
  • Pracownik fizyczny Kołobrzeg
  • Pracownik produkcji Kołobrzeg
  • Pracownik biurowy Kołobrzeg
  • Kołobrzeg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080